istanbulda karakalem portre yapan yerler

İstanbul'da karakalem portre yapan yerler
Kadıköy Hayal Sanat Merkezi

İstanbul’da Bir Portre Evi

İstanbulda karakalem portre yapan yerler diye arama yaparsanız çizen pek çok  yer bulabilirsiniz. Anadolu yakasında kadıköy de Avrupa yakasında ise taksim çevresinde yoğun olarak sanat atölyelerine rastlayabilirsiniz. Ancak bu atölyeleri bulmak çok kolay olmayacaktır. Genellikle kitlelerin yoğun olarak yaşadığı bu merkezlerde varlığını sürdüren sanat atölyeleri düşük kiralar ödeyebilmekte ve bunun sonucu olarakta gözden ırak noktalarda kalmaktadır. Yükselen kiralar sanat atölyelerinin kapanmasında veya yer değiştirmesinde önemli bir etkendir.

Hangi çalışmaları yapıyoruz

İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy’de karakalem portre yapan yerlerin başında Hayal Sanat Merkezi gelir. Profesyonel olarak çalışan ressam arkadaşlar sadece karakalem portre değil, toz pastel, yağlı boya, akrilik boya, sulu boya tablolar ve portre çalışmaları yapmaktadır. Kişiye özel siparişler verebildiğiniz gibi daha önceden hazırlanmış özgün çalışmaları da satın alabilirsiniz. Dilerseniz, çok beğendiğiniz ünlü bir ressamın eserini, reprodüksiyon olarak yaptırabilirsiniz. Dilerseniz hayal ettiğiniz bir düşüncenizi resmedebiliriz.

Hayalimiz Nasıl Bir Sanat Atölyesi?

Tabi ki önceliğimiz herkesin yaptığı gibi geçimimizi sağlayacak, çocuğumuzun rızkını çıkaracak ölçüde işimizi layıkıyla yapmaktır. Birde hayallerimiz var. Bir çok yetenekli ve genç sanatçıların büyük eserler verebilecek kabiliyette olduğunu görüyoruz. Ekonomik zorlukların üstesinden gelmenin ve kalıcı eserler vermenin önemli yolu da birlikte çalışmaktan geçiyor. Fırsat buldukça yetenekli arkadaşlar edinip, yeni fikirlerle varlığımızı sürdürmeye çalışıyoruz.

Hangi ilçeleri kapsıyoruz 

Kadıköy Sanat Merkezine İstanbul’un tüm ilçelerinden portre ve resim çizdirmeye müşterilerimiz gelir. (İstanbul’da karakalem portre yapan yerler) Anadolu yakasında müşterilerimiz Kartal, Ümraniye, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Üsküdar, Adalar ilçelerinden Kadıköy’e gelip resim ve portre çizim siparişlerini yaptırırlar. Avrupa yakasından da gelen müşterilerimiz bir hayli var.  Arnavutköy, Bağcılar, Bahçelievler, Avcılar, Zeytinburnu, Şişli, Sultangazi, Silivri, Sarıyer, Küçükçekmece, Kağıthane, Güngören, Gaziosmanpaşa, Fatih, Eyüp, Esenyurt, Esenler, Çatalca, Büyükçekmece, Beyoğlu, Beylikdüzü, Beşiktaş, Bayrampaşa, Başakşehir, Bakırköy ilçelerinden gelen müşterilerimizi de portrekarakalem.net olarak karakalem portre, toz pastel portre, Yağlıboya portre  ve  resim hizmeti vermekteyiz. İstanbul’da karakalem portre yapan yerler içerisinde profesyonel çalışan sanat merkezlerinden birisidir burası.

İşini iyi yapan bir arkadaşımın da linkini sizlerle paylaşmak istiyorum. Özellikle duvar resimleri konusunda harikalar yaratıyor. https://www.bordosanat.com/

bir yorum bırakın

Gizlilik Tercihleri
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.
× Whatsapp Sipariş