Kargo Hakkında Bilmek İstediğiniz Her Şey

Kargoyu verdiğinizde bana haber verebilir misiniz? Takip numarasını alabilir miyim?

Değerli müşterimiz, çalışmanız bitip, onayınız alındıktan sonra kargoya o gün vereceğimizi size beyan ediyoruz. Sürat kargo ile çalışıyoruz. Kargo firması siparişinizi gelip bizden alıyor. İşleme konduktan sonra bize verdiğiniz adres bilgileri içinde yer alan telefon numarasına mesaj geliyor. Gelen mesaj içerisinde takip no ve kargonuzun hangi aşamada olduğu ile ilgili bilgiler geliyor.

Bana mesaj gelmedi bilgi alabilir miyim?

Bazen yoğunluktan dolayı siparişinizin işleme konması ertesi güne kalabiliyor. Bazen de sistemlerde meydana gelen arızalardan dolayı mesaj gelmeyebiliyor. Ancak yine de kargonuz beklediğiniz süre içerisinde adresinize ulaşacaktır.

Kargoya gidip bana bilgi verebilir misiniz?

Değerli müşterilerimiz bırakın kargoya gitmeyi, kargo ile ilgili o kadar çok soru alıyoruz ki, sorulara cevap yazmak bile işimizi yapmamıza engel oluyor. Elbette ki kargonuzun durumunu merak ediyorsunuz. Ancak şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Şimdiye kadar yerine ulaşmamış bir kargo görmedim.

Siparişim kargoda zarar görür mü?

Değerli müşterimiz çizimlerinizi zarar görmeden size ulaştırmak için korunaklı gönderiyoruz. Ancak yine de zaman zaman sorunlar yaşanabiliyor. Bunun önüne geçmek ve zararın telafi edilmesini sağlamak için çerçeveli siparişleri sigortalı gönderiyorum. Bu şekilde doğacak mağduriyetleri ben karşılıyorum.

Siparişim zamanında gelir mi?

Siparişlerinizi kargo yoluyla erken almak istiyorsanız. Şube teslim isteyebilirsiniz. Bize verdiğiniz adreste size en yakın sürat kargo şubesinin adını yazmanız yeterli. İstanbul ve yakın şehirler için ertesi gün alma şansınız doğacaktır.

Son değerlendirme

Değerli müşterilerimiz gördüğünüz gibi sorular uzayıp gitmektedir. Siparişlerinizi hazırlayıp kargoya verdikten sonra bizlerinde yapacak bir şeyi kalmıyor beklemekten başka.

Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim…

Call Now Button
Gizlilik Tercihleri
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.
× Whatsapp Sipariş