Karakalem Portre 3

karakalem Portre

İstanbul Kadıköy’de karakalem portre çizen bir resim atölyesiyiz. 20 yılı aşkın bir süredir bu işi yapıyoruz. Öncelikle kendimizden bahsetmek istiyorum. Farklı disiplinlerden bir kaç arkadaş bir araya geldik. İçimizde mühendis, öğretmen, mimarlık gibi farklı meslekten arkadaşlar var. Ortak noktamız tabi ki resim çizmek. Önceleri manzara, soyut, tema içerikli resimler yapıyorduk. Zamanla karakalem portre siparişlerimizdeki artışla birlikte gideceğimiz yönde de belli olmuş oldu. Yaptığımız  kişiye özel bir iş olduğu için müşteriyi memnun etmek oldukça önem arz etmektedir. Yaptığımız çalışmalar beğenildikçe işlerimiz artmaya başladı. Artık tablo çalışmaları yerine sadece portre çalışmalarına yoğunlaştık. İşin başlangıç dönemlerinde atölyemizde resim malzemeleri ve resim çerçevesi de satıyorduk. Bu sonradan çok işimize yaradı. Farklı malzemeler kullanarak farklı sonuçlar elde etmek bizi çok geliştirmişti. Hangi siparişte hangi malzemeleri kullanmak daha doğru biliyorduk. Çerçeve konusundaki tecrübelerimiz de karakalem portre çizimlerin beğenisini oldukça arttırdı.

Özverili bir portre atölyesi

Yaptığımız işte çok başarılıydık. Ama bunun müşteriler için yeterli olmadığını anlamamız çok sürmedi. Sonuçta siparişleri bize veren müşteriler için bu önemli bir hediyeydi. Çoğunlukla son anda akla gelir ve yetişmesi lazımdır. Geceleri hiç uyumadan karakalem portre çizdiğimiz zamanlar oldukça alışık olduğumuz bir durumdur. Bu duruma paralel olarak müşteriler çizimin son halini merak eder, saat başı bilgi almak isterler. Tabi bu durumun aleyhte çalıştığını bilseler hiç aramazlar. Zira çizime odaklanmışken telefon çalması kadar bizi zor duruma sokan başka bir durum olamaz doğrusu. Canım sizde telefonu kapatın diyeceksiniz. Onu da yapamıyoruz. Çünkü, yeni siparişler için telefonun açık olması lazım.

Ne Tür Malzemeler Kullanıyoruz

Karakalem portre için genelde çoğumuzun bildiği 2B ve 8B kalemler, hamur silgi, kalem silgi, peçete, füzen, kömür kalemler ve resim kağıtları kullanıyoruz. Yalnız malzeme deyip geçmeyin. Bu alanda o kadar çok çeşit ve marka var ki ! Doğru seçimler yapmazsanız başarılı bir çizim yapmak da  o kadar zor olmaktadır. “her yiğidin bir yoğurt yeme şekli vardır” diye anonim bir sözümüz vardır. Malzeme seçiminde de bu böyle. Karakalem portre için birisine bir malzeme önermek doğru olmayabiliyor. Kişinin kendine uygun malzemeleri deneye yanıla bulması gerekiyor. Gerekli malzemeler için size Anka Sanat’ı öneririm. 

Karakalem Portre Fiyatları

Değerli müşterilerimiz fotoğrafta 35×50 ebadında çerçeveli tek kişi karakalem portre çalışması örneği görmektesiniz. Karakalem portre siparişlerinizi çerçeveli yaptırmanız size önemli avantajlar sağlayacaktır. Çizimlerinizi, böylelikle kırışma ve buruşma gibi sorunlar yaşİstanbul Kadıköy’de karakalem portre çizen bir resim atölyesiyiz. 20 yılı aşkın bir süredir bu işi yapıyoruz. Öncelikle kendimizden bahsetmek istiyorum. Farklı disiplinlerden bir kaç arkadaş bir araya geldik. İçimizde mühendis, öğretmen, mimarlık gibi farklı meslekten arkadaşlar var. Ortak noktamız tabi ki resim çizmek. Önceleri manzara, soyut, tema içerikli resimler yapıyorduk. Zamanla karakalem portre siparişlerimizdeki artışla birlikte gideceğimiz yönde de belli olmuş oldu. Yaptığımız  kişiye özel bir iş olduğu için müşteriyi memnun etmek oldukça önem arz etmektedir. Yaptığımız çalışmalar beğenildikçe işlerimiz artmaya başladı. Artık tablo çalışmaları yerine sadece portre çalışmalarına yoğunlaştık. İşin başlangıç dönemlerinde atölyemizde resim malzemeleri ve resim çerçevesi de satıyorduk. Bu sonradan çok işimize yaradı. Farklı malzemeler kullanarak farklı sonuçlar elde etmek bizi çok geliştirmişti. Hangi siparişte hangi malzemeleri kullanmak daha doğru biliyorduk. Çerçeve konusundaki tecrübelerimiz de karakalem portre çizimlerin beğenisini oldukça arttırdı.anmadan sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz. Ünlü ressam Van Gogh “ Çerçeve resmin elbisesidir.” der. Siparişleriniz size özel çerçevelerle bambaşka bir havaya bürünecektir. Çerçeveli siparişleriniz ücretsiz kargo ve sigortalı olarak adresinize gönderilecektir.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Değerli müşterilerimiz fotoğrafta 35×50 ebadında çerçeveli tek kişi karakalem portre çalışması örneği görmektesiniz. Karakalem portre siparişlerinizi çerçeveli yaptırmanız size önemli avantajlar sağlayacaktır. Çizimlerinizi, böylelikle kırışma ve buruşma gibi sorunlar yaşanmadan sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz. Ünlü ressam Van Gogh “ Çerçeve resmin elbisesidir.” der. Siparişleriniz size özel çerçevelerle bambaşka bir havaya bürünecektir. Çerçeveli siparişleriniz ücretsiz kargo ve sigortalı olarak adresinize gönderilecektir.

 

 

portre

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem Impsum Dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

CALL TO ACTION BOX

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt
Call Now Button
Gizlilik Tercihleri
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.
× Whatsapp Sipariş