KARAKALEM PORTRE HEDİYE

Sevdiklerinize karakalem portre hediye etmek, bence çok güzel bir seçenektir. Hediye edeceğiniz kişinin, güzel bir pozunu sanatla buluşturarak, adeta ölümsüzleştirmiş olacaksınız. Kişi kendisi için ihtiyaç duyduğu birçok şeyi kendisi de temin edebilir. Örneğin ayakkabı almak, giysi almak, parfüm almak gibi… Bunun gibi birçok hediye seçeneğini, kişi kendisi de alıp, kendini ödüllendirmiş olabilir. Kişinin kendi resmini çizdirmesi pek alışık olmadığımız bir durumdur. Ancak, sevdiğiniz biri tarafından, böyle bir hediye alınmış olması, çok ayrı bir anlam ifade eder. Üstelik kişinin kendi fotoğrafını duvara asması pek hoş karşılanmaz. ( Megaloman, narsis gibi değerlendirildiği için ) Ama kişinin elle çizilmiş, kendisine hediye gelmiş bir resmini, kendi duvarına asması oldukça olumlu karşılanır. Sanata değer vermenin bir göstergesi olarak da yorumlanabilir.

Karakalem portre hediye seçiminde bulunan kişinin, tercihini sanatsal bir çalışmadan yana kullanması da ayrıca bizler için çok önemli ve değerlidir. Makinelerin her şeyi üretmeye aday olduğu bir dünyada, el emeğiyle üretim, her gün daha fazla önem kazanmaktadır. Adeta bir var olma kavgasında, hediye tercihinizi karakalem portre hediye, yağlıboya portre gibi bir resim çalışmasından yana kullandığınız için, teşekkür ederim. Bir gün yolunuz istanbul ümraniye semtine düşerse muhakkak bize uğramanızı isterim. Özellikle yazın atölyemizin bahçesi bir harika oluyor. erik ağaçları çiçek açmış meyve vermeye başlıyor. armut ağaçları, vişne ağaçları, kayısı ağaçları, ceviz ağaçları, incir ağaçları altında semaverde demlenmiş bir bardak çay ikram edebilirim size. Karakalem portre hediye ettiğiniz kişiyi de getirebilirsiniz yanınızda.

Birlikte çizdirdiğiniz an hakkında konuşabilir. hep birlikte sizin için iyi bir anı olabilecek bir gün geçirebiliriz. Tüm bunlar bir kenara sizler sevdikleriniz için çam sakızı çoban armağanı deyip bir şeyler paylaşıyorsunuz ya beni en çok bu memnun ediyor. Bu kadar kalabalık bir toplumda yalnız yaşayan o kadar çok insan var ki… Ya da yanlız olmadığını düşünüp ama sevdiği ve seveni olmayan bir çok insan var. bana karakalem portre hediye yaptıran sizler bu konuda çok şanslısınız. Umarım da hep böyle kalır. Sağlıcakla kalın…

bir yorum bırakın

Gizlilik Tercihleri
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.
× Whatsapp Sipariş