Kadıköy’de Karakalem Yapan Yerler

Karakalem Yapan Yerler

Kadıköy'de karakalem yapan yerler
Kadıköy Hayal Sanat Evi’nden 70×100 ebadında karakalem çalışması

Kadıköy’de karakalem yapan yerler diye araştırırsanız muhakkak Hayal Sanat Evine uğramanız gerekiyor. İşinin erbabı ustalar bulursunuz burada, samimi, konuk severdirler. Sizin verdiğiniz fotoğrafları önce bir irdelerler ve portre çizimi için en uygun olanı size göstererek, neden bu fotoğrafı seçtiklerini anlatırlar. Ancak sizin ısrarcı olduğunuz bir poz varsa değerlendirmeye alırlar. karakalem portre için uygun olduğuna karar verilirse çizimin yapılacağı boyut hakkında konuşmaya sıra gelir…

İdeal çizim boyutları:

karakalem portre çizimin de ağırlıklı olarak tercih edilen boyut 35×50 resim kağıdı boyutudur. Ancak detayların yoğun olduğu çizimlerde daha büyük kağıtların kullanılması gerekiyor.Bu tür durumlarda 50×70 resim kağıdı 60×80 ve 70×100 ebatlarıda tercihlerimiz arasına girmektedir. altta gördüğünüz resim 50×70 ebadında karakalem portre çalışması olarak yapılmıştır.

Özellikle göz çiziminin çok önemli olduğu karakalem portre çizimlerinde gözü detaylandırmak çok kolay bir iş değildir.Bu noktada karşımıza çıkan en büyük engel çok detay gerektiren gözün bir o kadar da küçük boyutta olmasından kaynaklanmaktadır.Bu sorunu aşmanın en ideal yolu çalışmanın yapılacağı kağıt boyutunu büyütmektir.Detaylı çalışma istenilen bu tür durumlarda 35×50 resim kağıdı yerine 50×70 ebadında resim kağıdına çalışmak daha anlamlı olmaktadır. Karakalem portre, pastel ya da yağlıboya portre yaptırmak için Kadıköyde bir yer tercih ederseniz. 0532 204 4959 numaralı telefondan siparişlerinizi verebilir.Çizim bittiğinde almaya gelebilir ya da kargoyla adresinize gönderilmesini isteyebilirsiniz. 

Karakalem çalışmaları moda mı oluyor?

Karakalem moda haline gelen bir oluşum olarak gittikçe yaygınlaşıyor. Karakalem çalışmaları alanında uzman kişiler tarafından dikkatlice ve özenle hazırlanmaktadır. Karakalem çalışmaların hızlıca yaygınlaşmasının sebeplerinden birisi budur. Kıyasıya oluşan rekabet fiyatları her geçen gün aşağı çekmektedir. Dolayısıyla uygun fiyatlara yapılan profesyonel portre çalışmaları oldukça talep görmektedir. Kadıköy’de karakalem yapan yerler nerelerdir? Bu konuda geniş bir çeşitlilik bulunsa da, işini iyi yapan bir sanatçıya yaptırmak memnuniyetiniz açısından önemlidir. İlk başlangıcında bir şekli benzemeyen çizimler ilerleyen aşamalarda giderek belirginleşmekte ve şahane bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Bu görüntü  karakalem yapan yerler sorusunu tekrar akıllara getirmektedir.

kadikoyde-karakalem-yapan-yerlerKadıköy’de karakalem yapan yerler bulmak ve bir karakalem çalışması yaptırmak için uğrayacağınız yerlerin başında Hayal Sanat Evi gelir.İşinde uzman kişiler karakalem çalışmalarını hızlıca ve titizlikle tamamlarlar. Karakalem yapılırken ışığın nereden geldiği önemlidir. Bu nedenle fotoğraf seçiminde buna dikkat etmek gerekir. Işığın geliş açısını uygun olarak çizimi yapmak başarılı bir işin önemli aşamasıdır diyebiliriz. Ayrıca çalışmalara kaliteli baskısı olan bir fotoğrafın getirilmesi işleri oldukça kolaylaştırır. Net bir fotoğraf ile sanatçı gerçekçi yapılar ortaya çıkarabilir. Bu konuda yüksek oranlı memnuniyet garantisi için net bir fotoğrafın olması bir avantaj olacaktır.Fotoğraftaki görüntü büyük bir ustalıkla karakalem olarak aktarılır esere. Çalışma sonunda ise baktıkça tekrar bakacağınız bir eser ortaya çıkar. İşte o zaman kendinize sorduğunuz soru “neden daha önce yaptırmadım ki” olacaktır.
 
 
 
fransızca harika karakalem teknikleri içeren bu siteyi sizlerle paylaşmak isterim. http://dessin-creation.com/

bir yorum bırakın

Gizlilik Tercihleri
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.
× Whatsapp Sipariş